UHW1V681MPD6TD
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHW1V681MPD6TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 35V THRU HOLE
Podatkovni listi: 1.UHW1V681MPD6TD.pdf2.UHW1V681MPD6TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHW1V681MPD6TD
Številka dela UHW1V681MPD6TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 35V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 143736 pcs Podatkovni list 1.UHW1V681MPD6TD.pdf2.UHW1V681MPD6TD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.5A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHW1V681MPD
UHW1V681MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL