UHW1V821MHD6
NichiconNichicon
UHW1V821MHD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHW1V821MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: UHW1V821MHD6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UHW1V821MHD6
Številka dela UHW1V821MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140548 pcs Podatkovni list UHW1V821MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.74A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-6879
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 16 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 820µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHW1V821MHD6TO
UHW1V821MHD6TO
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 820UF 20% 35V THRU HOLE