UMA0G101MDD1TP
NichiconNichicon
UMA0G101MDD1TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMA0G101MDD1TP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMA0G101MDD1TP.pdf2.UMA0G101MDD1TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMA0G101MDD1TP
Številka dela UMA0G101MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1822236 pcs Podatkovni list 1.UMA0G101MDD1TP.pdf2.UMA0G101MDD1TP.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UMA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 56mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 84mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10446-2
493-10446-2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose