UMA0G221MDD
NichiconNichicon
UMA0G221MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMA0G221MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMA0G221MDD.pdf2.UMA0G221MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMA0G221MDD
Številka dela UMA0G221MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1211324 pcs Podatkovni list 1.UMA0G221MDD.pdf2.UMA0G221MDD.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UMA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 96mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 144mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5934
UMA0G221MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose