UMA0G470MDD
NichiconNichicon
UMA0G470MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMA0G470MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMA0G470MDD.pdf2.UMA0G470MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMA0G470MDD
Številka dela UMA0G470MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1442328 pcs Podatkovni list 1.UMA0G470MDD.pdf2.UMA0G470MDD.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UMA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 33mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-5936
UMA0G470MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF