UMA0G331MDD
NichiconNichicon
UMA0G331MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMA0G331MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMA0G331MDD.pdf2.UMA0G331MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMA0G331MDD
Številka dela UMA0G331MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 529355 pcs Podatkovni list 1.UMA0G331MDD.pdf2.UMA0G331MDD.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UMA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 217.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF