UMA1E100MDD1TP
NichiconNichicon
UMA1E100MDD1TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMA1E100MDD1TP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMA1E100MDD1TP.pdf2.UMA1E100MDD1TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMA1E100MDD1TP
Številka dela UMA1E100MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1798138 pcs Podatkovni list 1.UMA1E100MDD1TP.pdf2.UMA1E100MDD1TP.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UMA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 40.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10451-2
493-10451-2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose