UMA1E220MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMA1E220MDD1TE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 25V THRU HOLE
Podatkovni listi: 1.UMA1E220MDD1TE.pdf2.UMA1E220MDD1TE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMA1E220MDD1TE
Številka dela UMA1E220MDD1TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 25V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 894292 pcs Podatkovni list 1.UMA1E220MDD1TE.pdf2.UMA1E220MDD1TE.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UMA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 63mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose