UMA1E330MDD1TE
NichiconNichicon
UMA1E330MDD1TE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMA1E330MDD1TE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMA1E330MDD1TE.pdf2.UMA1E330MDD1TE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMA1E330MDD1TE
Številka dela UMA1E330MDD1TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 923532 pcs Podatkovni list 1.UMA1E330MDD1TE.pdf2.UMA1E330MDD1TE.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UMA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 78mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 33µF