UMF1E150MDD1TE
NichiconNichicon
UMF1E150MDD1TE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMF1E150MDD1TE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMF1E150MDD1TE.pdf2.UMF1E150MDD1TE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMF1E150MDD1TE
Številka dela UMF1E150MDD1TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 404623 pcs Podatkovni list 1.UMF1E150MDD1TE.pdf2.UMF1E150MDD1TE.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UMF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 115mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.3 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 15µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 15µF Aplikacije General Purpose