UMF1E220MDD
NichiconNichicon
UMF1E220MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMF1E220MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMF1E220MDD.pdf2.UMF1E220MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMF1E220MDD
Številka dela UMF1E220MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 486972 pcs Podatkovni list 1.UMF1E220MDD.pdf2.UMF1E220MDD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UMF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 115mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15539
UMF1E220MDD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 1.3 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UMF1E220MDD1TE
UMF1E220MDD1TE
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 352638 pcs
Prenesi: UMF1E220MDD1TE.pdf
RFQ
UMF1E4R7MDD
UMF1E4R7MDD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 465901 pcs
Prenesi: UMF1E4R7MDD.pdf
RFQ
UMF1E150MDD1TE
UMF1E150MDD1TE
Opis: CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL
Prenesi: UMF1E150MDD1TE.pdf
UMF1E220MDD1TP
UMF1E220MDD1TP