UMV1A470MFD1TP
NichiconNichicon
UMV1A470MFD1TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMV1A470MFD1TP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMV1A470MFD1TP.pdf2.UMV1A470MFD1TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMV1A470MFD1TP
Številka dela UMV1A470MFD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 406060 pcs Podatkovni list 1.UMV1A470MFD1TP.pdf2.UMV1A470MFD1TP.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UMV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 46mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-10311-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF