UMV1C100MFD1TE
NichiconNichicon
UMV1C100MFD1TE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMV1C100MFD1TE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMV1C100MFD1TE.pdf2.UMV1C100MFD1TE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMV1C100MFD1TE
Številka dela UMV1C100MFD1TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 432316 pcs Podatkovni list 1.UMV1C100MFD1TE.pdf2.UMV1C100MFD1TE.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UMV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 27mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UMV1C220MFD1TE
UMV1C220MFD1TE
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 483432 pcs
Prenesi: UMV1C220MFD1TE.pdf
RFQ
UMV1C220MFD
UMV1C220MFD
Proizvajalci: Nichicon
Na zalogi: 475741 pcs
Prenesi: UMV1C220MFD.pdf
RFQ
UMV1C100MFD
UMV1C100MFD
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL