UMV1H0R1MFD1TP
NichiconNichicon
UMV1H0R1MFD1TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMV1H0R1MFD1TP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMV1H0R1MFD1TP.pdf2.UMV1H0R1MFD1TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMV1H0R1MFD1TP
Številka dela UMV1H0R1MFD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 452265 pcs Podatkovni list 1.UMV1H0R1MFD1TP.pdf2.UMV1H0R1MFD1TP.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UMV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10331-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 0.1µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UMV1H100MFD1TE
UMV1H100MFD1TE
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 405514 pcs
Prenesi: UMV1H100MFD1TE.pdf
RFQ
UMV1H010MFD1TE
UMV1H010MFD1TE
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 526993 pcs
Prenesi: UMV1H010MFD1TE.pdf
RFQ
UMV1H0R1MFD
UMV1H0R1MFD
Opis: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL