UMV1H100MFD1TE
NichiconNichicon
UMV1H100MFD1TE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMV1H100MFD1TE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMV1H100MFD1TE.pdf2.UMV1H100MFD1TE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMV1H100MFD1TE
Številka dela UMV1H100MFD1TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 405514 pcs Podatkovni list 1.UMV1H100MFD1TE.pdf2.UMV1H100MFD1TE.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UMV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 45mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UMV1H100MFD
UMV1H100MFD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL