UPM1V821MHD
NichiconNichicon
UPM1V821MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPM1V821MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPM1V821MHD.pdf2.UPM1V821MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPM1V821MHD
Številka dela UPM1V821MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150050 pcs Podatkovni list 1.UPM1V821MHD.pdf2.UPM1V821MHD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.76A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15798
UPM1V821MHD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 32 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 820µF