UPM2A010MDD
NichiconNichicon
UPM2A010MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPM2A010MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPM2A010MDD.pdf2.UPM2A010MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPM2A010MDD
Številka dela UPM2A010MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 513478 pcs Podatkovni list 1.UPM2A010MDD.pdf2.UPM2A010MDD.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 13mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 27mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 17 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1µF