UPM2A560MHD6
NichiconNichicon
UPM2A560MHD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPM2A560MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPM2A560MHD6.pdf2.UPM2A560MHD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPM2A560MHD6
Številka dela UPM2A560MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 161364 pcs Podatkovni list 1.UPM2A560MHD6.pdf2.UPM2A560MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 340mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 270 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF