UPM2A560MPD1TD
NichiconNichicon
UPM2A560MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPM2A560MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPM2A560MPD1TD.pdf2.UPM2A560MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPM2A560MPD1TD
Številka dela UPM2A560MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 492394 pcs Podatkovni list 1.UPM2A560MPD1TD.pdf2.UPM2A560MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 620mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5305-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 240 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF