UPW0J470MDD6TP
NichiconNichicon
UPW0J470MDD6TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW0J470MDD6TP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW0J470MDD6TP.pdf2.UPW0J470MDD6TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW0J470MDD6TP
Številka dela UPW0J470MDD6TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1859460 pcs Podatkovni list 1.UPW0J470MDD6TP.pdf2.UPW0J470MDD6TP.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 36mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-11339-3 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 950 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPW0J470MDD6
UPW0J470MDD6
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL