UPW0J471MPD1TD
NichiconNichicon
UPW0J471MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW0J471MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW0J471MPD1TD.pdf2.UPW0J471MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW0J471MPD1TD
Številka dela UPW0J471MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 552394 pcs Podatkovni list 1.UPW0J471MPD1TD.pdf2.UPW0J471MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 416.25mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-11577-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 117 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose