URY1H471MRD
NichiconNichicon
URY1H471MRD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: URY1H471MRD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.URY1H471MRD.pdf2.URY1H471MRD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije URY1H471MRD
Številka dela URY1H471MRD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116721 pcs Podatkovni list 1.URY1H471MRD.pdf2.URY1H471MRD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija URY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 810mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-11249
URY1H471MRD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose