URY1J221MHD1TO
NichiconNichicon
URY1J221MHD1TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: URY1J221MHD1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.URY1J221MHD1TO.pdf2.URY1J221MHD1TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije URY1J221MHD1TO
Številka dela URY1J221MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 214629 pcs Podatkovni list 1.URY1J221MHD1TO.pdf2.URY1J221MHD1TO.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija URY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 400mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-12128-3 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF