USA1H2R2MDD
NichiconNichicon
USA1H2R2MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USA1H2R2MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 50V T/H
Podatkovni listi: 1.USA1H2R2MDD.pdf2.USA1H2R2MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije USA1H2R2MDD
Številka dela USA1H2R2MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1610380 pcs Podatkovni list 1.USA1H2R2MDD.pdf2.USA1H2R2MDD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija USA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 28.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-14512
USA1H2R2MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose