USA1H4R7MDD
NichiconNichicon
USA1H4R7MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USA1H4R7MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 50V T/H
Podatkovni listi: 1.USA1H4R7MDD.pdf2.USA1H4R7MDD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije USA1H4R7MDD
Številka dela USA1H4R7MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1286684 pcs Podatkovni list 1.USA1H4R7MDD.pdf2.USA1H4R7MDD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija USA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 43.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-14513
USA1H4R7MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose