UTM1E100MPD
pregled izdelka
Številka dela: UTM1E100MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: UTM1E100MPD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UTM1E100MPD
Številka dela UTM1E100MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4565 pcs Podatkovni list UTM1E100MPD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UTM Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UTM1E100MPD1TD
UTM1E100MPD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL