UTM1E220MPD
pregled izdelka
Številka dela: UTM1E220MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UTM1E220MPD.pdf2.UTM1E220MPD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UTM1E220MPD
Številka dela UTM1E220MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4555 pcs Podatkovni list 1.UTM1E220MPD.pdf2.UTM1E220MPD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UTM Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose