UUE1H221MNS1MS
NichiconNichicon
UUE1H221MNS1MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUE1H221MNS1MS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.UUE1H221MNS1MS.pdf2.UUE1H221MNS1MS.pdf3.UUE1H221MNS1MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUE1H221MNS1MS
Številka dela UUE1H221MNS1MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UUE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 569.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 850mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-7411-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije Automotive