UUE1H470MNS1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUE1H470MNS1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.UUE1H470MNS1GS.pdf2.UUE1H470MNS1GS.pdf3.UUE1H470MNS1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUE1H470MNS1GS
Številka dela UUE1H470MNS1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UUE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 87.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 130mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 47µF