UUG2D220MNL1MS
NichiconNichicon
UUG2D220MNL1MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUG2D220MNL1MS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 200V SMD
Podatkovni listi: 1.UUG2D220MNL1MS.pdf2.UUG2D220MNL1MS.pdf3.UUG2D220MNL1MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUG2D220MNL1MS
Številka dela UUG2D220MNL1MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 200V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UUG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 235mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 376mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena Q4811099
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose