UUG2D330MNQ1MS
NichiconNichicon
UUG2D330MNQ1MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUG2D330MNQ1MS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD
Podatkovni listi: 1.UUG2D330MNQ1MS.pdf2.UUG2D330MNQ1MS.pdf3.UUG2D330MNQ1MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUG2D330MNQ1MS
Številka dela UUG2D330MNQ1MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UUG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 496mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 33µF