UUJ2A470MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUJ2A470MNQ1ZD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUJ2A470MNQ1ZD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD
Podatkovni listi: 1.UUJ2A470MNQ1ZD.pdf2.UUJ2A470MNQ1ZD.pdf3.UUJ2A470MNQ1ZD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUJ2A470MNQ1ZD
Številka dela UUJ2A470MNQ1ZD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UUJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 320mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tray
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-17319
UUJ2A470MNQ1ZD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose