UUJ2C101MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUJ2C101MNQ1ZD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUJ2C101MNQ1ZD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 160V SMD
Podatkovni listi: 1.UUJ2C101MNQ1ZD.pdf2.UUJ2C101MNQ1ZD.pdf3.UUJ2C101MNQ1ZD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUJ2C101MNQ1ZD
Številka dela UUJ2C101MNQ1ZD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 160V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UUJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 608mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tray
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.886" (22.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF