UVZ1E330MDD1TA
NichiconNichicon
UVZ1E330MDD1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVZ1E330MDD1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVZ1E330MDD1TA.pdf2.UVZ1E330MDD1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVZ1E330MDD1TA
Številka dela UVZ1E330MDD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1039660 pcs Podatkovni list 1.UVZ1E330MDD1TA.pdf2.UVZ1E330MDD1TA.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 68mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 136mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF