UVZ1E330MDH
NichiconNichicon
UVZ1E330MDH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVZ1E330MDH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVZ1E330MDH.pdf2.UVZ1E330MDH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UVZ1E330MDH
Številka dela UVZ1E330MDH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4841 pcs Podatkovni list 1.UVZ1E330MDH.pdf2.UVZ1E330MDH.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 68mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 136mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose