MVH25VC221MJ10TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVH25VC221MJ10TP
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: MVH25VC221MJ10TP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MVH25VC221MJ10TP
Številka dela MVH25VC221MJ10TP Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4081 pcs Podatkovni list MVH25VC221MJ10TP.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija MVH Ripple Current @ Visoka frekvenca 211mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm @ 120Hz natančen opis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 700 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose