MVH25VC47RMF80TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVH25VC47RMF80TP
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: MVH25VC47RMF80TP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MVH25VC47RMF80TP
Številka dela MVH25VC47RMF80TP Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5976 pcs Podatkovni list MVH25VC47RMF80TP.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija MVH Ripple Current @ Visoka frekvenca 68mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.303" (7.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.3 Ohm @ 120Hz natančen opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.3 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose