SMG6.3VB682M12X25LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
SMG6.3VB682M12X25LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMG6.3VB682M12X25LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SMG6.3VB682M12X25LL
Številka dela SMG6.3VB682M12X25LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5024 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija SMG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.915A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.0682A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 107 mOhm @ 120Hz
natančen opis 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 107 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 6800µF