SMG63VB102M16X25LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
SMG63VB102M16X25LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMG63VB102M16X25LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
  • Sporočilo
Specifikacije SMG63VB102M16X25LL
Številka dela SMG63VB102M16X25LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4733 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija SMG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 149 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 149 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1000µF