172-E15-101-021
NorCompNorComp
172-E15-101-021 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-E15-101-021
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: 172-E15-101-021.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 172-E15-101-021
Številka dela 172-E15-101-021 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5616 pcs Podatkovni list 172-E15-101-021.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Serija 172-E
Pakiranje - Druga imena 43E09M
43E09M-ND
6115ME
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A