172-E15-101R011
NorCompNorComp
172-E15-101R011 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-E15-101R011
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.172-E15-101R011.pdf2.172-E15-101R011.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-E15-101R011
Številka dela 172-E15-101R011 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 37068 pcs Podatkovni list 1.172-E15-101R011.pdf2.172-E15-101R011.pdf
Žični merilnik 20-26 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Serija 172-E, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 5115MEA
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Cable Side (4-40)
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal