180-078-201L021
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180-078-201L021
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Podatkovni listi: 180-078-201L021.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180-078-201L021
Številka dela 180-078-201L021 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11691 pcs Podatkovni list 180-078-201L021.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Serija 180
Pakiranje Tray Druga imena 5878FEA
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 4
Število pozicij 78 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Cable Side (4-40)
Lastnosti Shielded natančen opis 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal