180-078-202L001
NorCompNorComp
180-078-202L001 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180-078-202L001
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Podatkovni listi: 180-078-202L001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180-078-202L001
Številka dela 180-078-202L001 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17787 pcs Podatkovni list 180-078-202L001.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 180
Pakiranje Tray Druga imena 180078202L001
T878FER
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 4
Število pozicij 78 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A