195-026-213L031
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 195-026-213L031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.195-026-213L031.pdf2.195-026-213L031.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
70 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 195-026-213L031
Številka dela 195-026-213L031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18730 pcs Podatkovni list 1.195-026-213L031.pdf2.195-026-213L031.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 195
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Shielded
natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Phosphor Bronze
Kontaktni obrazec Stamped Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT