195-026-213L551
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 195-026-213L551
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.195-026-213L551.pdf2.195-026-213L551.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
70 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 195-026-213L551
Številka dela 195-026-213L551 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21453 pcs Podatkovni list 1.195-026-213L551.pdf2.195-026-213L551.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 195
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Lastnosti Shielded
natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Phosphor Bronze
Kontaktni obrazec Stamped Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
195-044-113L031
195-044-113L031
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Na zalogi: 16202 pcs
Prenesi: 195-044-113L031.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Na zalogi: 4556 pcs
Prenesi: 195-044-113-001.pdf
RFQ
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Prenesi: 195-026-213-551.pdf
195-026-113L551
195-026-113L551
Opis: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Prenesi: 195-026-113L551.pdf
195-026-213L001
195-026-213L001
Prenesi: 195-026-213L001.pdf
Prenesi: 195-044-113L551.pdf
Prenesi: 195-044-113L001.pdf
Prenesi: 195-026-213L031.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika