NRF24AP1-REEL
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
Nordic Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRF24AP1-REEL
Proizvajalec / znamka: Nordic Semiconductor
Opis izdelka IC RF TXRX ISM>1GHZ 24-VQFN
Podatkovni listi: NRF24AP1-REEL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRF24AP1-REEL
Številka dela NRF24AP1-REEL Proizvajalec Nordic Semiconductor
Opis IC RF TXRX ISM>1GHZ 24-VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21066 pcs Podatkovni list NRF24AP1-REEL.pdf
Napetost - oskrba 1.9 V ~ 3.6 V Tip TxRx Only
Serija - Serijski vmesniki USART
Občutljivost -80dBm RF družina / standard General ISM > 1GHZ
Protokol ANT™ Moč - izhod 0dBm
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-VQFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Modulacija GFSK Velikost pomnilnika -
Pogostost 2.4GHz natančen opis IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ ANT™ 2.4GHz 24-VQFN Exposed Pad
Hitrost prenosa podatkov (Max) 1Mbps Tok - oddajanje 13mA ~ 16mA
Tok - sprejemanje 22mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NRF2460-R
NRF2460-R
Proizvajalci: Nordic Semiconductor
Opis: IC RF TXRX ISM>1GHZ 36-VFQFN
Na zalogi: 51066 pcs
Prenesi: NRF2460-R.pdf
RFQ
NRF2402G-REEL7
NRF2402G-REEL7
Opis: IC TRANSMITTER 1MB SHOCK 16QFN
Na zalogi: 60770 pcs
Prenesi: NRF2402G-REEL7.pdf
RFQ
NRF24AP1
NRF24AP1
Opis: IC RF TXRX ISM>1GHZ 24-VQFN