NRF24AP2-1CHQ32-T
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24AP2-1CHQ32-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRF24AP2-1CHQ32-T
Proizvajalec / znamka: Nordic Semiconductor
Opis izdelka IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN
Podatkovni listi: NRF24AP2-1CHQ32-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
490 pcs
980 pcs
1470 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRF24AP2-1CHQ32-T
Številka dela NRF24AP2-1CHQ32-T Proizvajalec Nordic Semiconductor
Opis IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26511 pcs Podatkovni list NRF24AP2-1CHQ32-T.pdf
Napetost - oskrba 1.9 V ~ 3.6 V Tip TxRx Only
Serija - Serijski vmesniki USART
Občutljivost -85dBm RF družina / standard General ISM > 1GHZ
Protokol ANT™ Moč - izhod 0dBm
Pakiranje Tray Paket / primer 32-VFQFN Exposed Pad
Druga imena 1490-1017 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Modulacija GFSK
Velikost pomnilnika - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
natančen opis IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ ANT™ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad Hitrost prenosa podatkov (Max) 1Mbps
Tok - oddajanje 11mA ~ 15mA Tok - sprejemanje 17mA