C300KR31E
OhmiteOhmite
C300KR31E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C300KR31E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.31 OHM 10% 300W
Podatkovni listi: C300KR31E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C300KR31E
Številka dela C300KR31E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 0.31 OHM 10% 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2732 pcs Podatkovni list C300KR31E.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Serija Corrib®280
Odpornost 310 mOhms Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
delovna temperatura -55°C ~ 400°C Montažna funkcija Brackets (not included)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 310 mOhms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor