C300KR63E
OhmiteOhmite
C300KR63E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C300KR63E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.63 OHM 10% 300W
Podatkovni listi: C300KR63E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C300KR63E
Številka dela C300KR63E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 0.63 OHM 10% 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2856 pcs Podatkovni list C300KR63E.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Serija Corrib®280
Odpornost 630 mOhms Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
delovna temperatura -55°C ~ 400°C Montažna funkcija Brackets (not included)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 630 mOhms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor
Sestava Wirewound Premaz, tip ohišja Vitreous Enamel Coated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C300KR40
C300KR40
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 0.4 OHM 10% 300W
Na zalogi: 5063 pcs
Prenesi: C300KR40.pdf
RFQ
C300KR50
C300KR50
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 300W
Na zalogi: 2979 pcs
Prenesi: C300KR50.pdf
RFQ
C300KR63
C300KR63
Opis: RES CHAS MNT 0.63 OHM 10% 300W