E300K20R
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E300K20R
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RESISTOR POWER ADJ 20 OHM 300W
Podatkovni listi: E300K20R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije E300K20R
Številka dela E300K20R Proizvajalec Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 20 OHM 300W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2441 pcs Podatkovni list E300K20R.pdf
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Lug
Serija Corrib®280 Odpornost 20 Ohms
Moč (Watts) 300W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, 3 Lead, Tubular Druga imena OHE300K20R
OHE300K20R-ND
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 8.500" (215.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Premer 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
natančen opis 20 Ohms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length Vrsta prilagajanja Slide
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
E300K1R2
E300K1R2
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 1.2 OHM 300W
Na zalogi: 1846 pcs
Prenesi: E300K1R2.pdf
RFQ
E300K20RE
E300K20RE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 20 OHM 300W